16 lipca 2024
finanse-porady

Kamil Partyka zdradza, jak zyskać na inflacji

Kamil Partyka jest specjalistą w dziedzinie finansów oraz profesjonalnym inwestorem, który ukończył Europejską Akademię Planowania Finansowego. Jest również przedsiębiorcą i założycielem Akademii Finansów Osobistych, w której wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, aby pomagać ludziom zarabiać więcej pieniędzy i efektywnie je pomnażać. Ponadto wskazuje drogę, jak zyskać na inflacji, a także wzbogacić się nawet w czasie kryzysu i recesji.

Finanse – wieczne zmartwienie Polaków

Kamil Partyka: każdy z nas chciałby cieszyć się życiem, spełniać marzenia oraz być wolnym i niezależnym człowiekiem. Jednakże, aby to osiągnąć, potrzebujemy jednego kluczowego elementu – pieniędzy. Chcemy zarabiać więcej, ale nie do końca wiemy jak, szczególnie że sytuacja ekonomiczna w naszych kraju pozostawia wiele do życzenia. Wiele osób pyta mnie, co zrobić, by w końcu finanse przestały być zmartwieniem. Moja odpowiedź zawsze jest taka sama – “postaw na wiedzę”. To ona sprawia, że zaczynamy dostrzegać intratne okazje, które możemy mądrze wykorzystać. Świetnym tego przykład jest jeden z kursantów Akademii Finansów Osobistych.

Zarobił ponad 180 000 zł w zaledwie 3 miesiące

Jarek z partnerką zaciągnęli kredyt hipoteczny na 28 lat i w momencie podnoszenia stóp procentowych comiesięczna rata wzrosła dwukrotnie. W jednej chwili koszty spłaty kredytu stały się przerażająco wysokie, za wysokie. W racie wynoszącej 2 tys. zł spłacali jedynie 70 zł kapitału. Reszta kwoty była odsetkami. Przerażeni wiedzieli, że muszą coś zrobić, aby nie popaść w długi. Na szczęście dzięki wiedzy zdobytej podczas Akademii Finansów Osobistych, wiedzieli, że mogą coś zrobić.

Wykorzystując naukę kalkulatora finansowego oraz technik negocjacyjnych, nadpłacili kapitał i dzięki temu zyskali ponad 180 tys. zł, a zobowiązanie kredytowe z 28 lat zmniejszyło się do 18. To żywy dowód na to, że wiedza może zmienić życie. Jarek jest zachwycony i twierdzi, że to dopiero początek, bo prognozuje, że dzięki tego typu sposobom finalnie zamkną sprawę kredytu w 5/6 lat. Najlepsze jest to, że to bardzo realne przewidywania. Owa para, dzięki wiedzy zdobytej w czasie naszych warsztatów, zyskała prawie 200 tys. zł i dodatkowe 10 lat życia bez kredytu. Wystarczyło poświęcić trochę czasu, by dokonać czegoś, co dla większości Polaków zdaje się niemożliwe – wygrać z instytucją finansową.

Klucz do bogactwa

Właśnie dlatego zawsze stawiam na naukę, bo to wiedza daje nam niesamowite możliwości i potrafi w dużej mierze zmienić nasze życie – Kamil Partyka. Jarek z partnerką są tego bezpośrednim dowodem – wzięli sprawy w swoje ręce, ale przede wszystkim zaczęli od edukacji. Jarek, jako kursant Akademii Finansów Osobistych, poznał praktyczne sposoby na realne zmniejszenie kredytu i jak najszybsze pozbycie się zobowiązań finansowych. Dzięki temu jego komfort życia diametralnie się podniósł, a on przestał martwić się ogromnymi ratami kredytu, w których spłacał praktycznie jedynie odsetki.

Jeśli ktoś pyta mnie, jak się dorobić w polskich warunkach lub jak zyskać na inflacji – odpowiedź jest prosta – zdobywaj wiedzę w sektorze finansowym. Niestety w szkole próżno szukać edukacji w tym zakresie, dlatego też większość Polaków żyje od pierwszego do pierwszego i z ogromną frustracją patrzy na swoje konto w banku. Jeśli chcemy czegoś więcej od życia, musimy zdobyć wiedzę, jak zarobić duże pieniądze. Nie ma żadnego magicznego sposobu, a z nieba nikomu nie spadnie gotówka. Pamiętajmy, że jesteśmy kowalami własnego losu i to od nas zależy, czy będziemy ledwo wiązać koniec z końcem, czy może w końcu osiągniemy stabilność finansową.

Akademia Finansów Osobistych

Ogromną lukę w edukacji finansowej staram się zapełnić, oferując cykl warsztatów w Akademii Finansów Osobistych. To nowatorski na rynku program, gdzie uczestnicy uczą się:

  • sposobów na pomnażanie pieniędzy w polskich warunkach, w czasie kryzysu i recesji;
  • metod na pokonanie galopującej inflacji, a nawet wzbogacenia się na niej;
  • jak unikać drapieżców finansowych i nie stać się ich ofiarą;
  • korzystania z kalkulatora finansowego, dzięki któremu Jarek z partnerką zaoszczędzili już ponad 180 tys. zł;
  • jak działa pieniądz oraz jak nie stać się niewolnikiem instytucji finansowych;
  • jak zoptymalizować opłaty podatkowe.

Oczywiście to opis tylko części wiedzy, którą przekazuję podczas Akademii Finansów Osobistych, bo przede wszystkim uczestnicy poznają różnego rodzaju tajniki funkcjonowania pieniądza. Po skończonym szkoleniu wielokrotnie słyszę słowa zdziwienia: “Nie sądziłem, że to takie proste i będę w stanie pojąć taką wiedzę. Myliłem się”. A wystarczy poświęcić tylko trochę czasu, aby diametralnie zmienić swoje życie i zadbać o finanse.

Pieniądze czekają na każdego z nas

Kamil Partyka: ubolewam nad tym, że tak wiele osób myśli, że bogactwo jest czymś niedostępnym i nieosiągalnym. Uważają, że tylko wybrani szczęściarze mogą mieć dużo pieniędzy i nie muszą martwić się o jutro. A tymczasem każdy z nas może zacząć spełniać swoje marzenia, cieszyć się każdym dniem oraz żyć w dostatku i wolności. Wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce.

Polacy powinni przestać się użalać nad sobą i spędzać wolny czas przed telewizorem, a zamiast tego postawić na tak łatwo dostępną edukację. W tych czasach bez wychodzenia z domu możemy nauczyć się niezawodnych metod pomnażania pieniędzy. Prowadzona przeze mnie Akademia Finansów Osobistych jest rozwiązaniem na brak pieniędzy i ma kluczową zaletę – zdobyta wiedza bardzo szybko przynosi owoce.